A A A

Strona główna / Aktualności / III liga – zwycięska seria trwa!

III liga – zwycięska seria trwa!

data dodania: 2014-03-07 13:38:33

Podobnie jak pierwsza drużyna, podopieczni trenera Michała Szczytowicza kroczą od zwycięstwa, do zwycięstwa. 6 marca Aluron Warta Zawiercie 2 rozegrała na wyjeździe przełożone spotkanie z GLKS Wilkowice. Po dobrym meczu w wykonaniu zawodników Aluron Warty, drugi zespół pewnie pokonał gospodarzy w trzech setach.

Było to już drugie zwycięstwo nad góralami z Beskidów. W pierwszym meczu na własnym boisku zawiercianie również nie pozwolili ugrać Wilkowicom nawet jednego seta. Trener Szczytowicz rozpoczął zawody podstawową szóstką, jednak dzięki dobrej grze i bezpiecznemu wynikowi dał później pograć również zmiennikom. Wygrana w tym spotkaniu pozwoliła awansować zespołowi na trzecie miejsce w tabeli grupy V trzeciej ligi.

GLKS WILKOWICE – ALURON WARTA ZAWIERCIE 2  0 : 3 (21-25, 21-25, 20-25)

Już w sobotę 8 marca czeka drużynę kolejny wyjazdowy pojedynek – również w Beskidach. Przeciwnikiem będzie zespół Metalika Radziechowy, który poległ w pierwszym meczu w Zawierciu 3 : 0.

Na własnym boisku zobaczymy Aluron Wartę Zawiercie 2 w dniu 15 marca w sobotę o godz. 15.00, w rewanżowym meczu z MCKiS Jaworzno 2 (pierwszy mecz 3 : 1 dla Zawiercian).

Autor: Mirosław Bzęga