A A A

Strona główna / Aktualności / Nasza wicemistrzyni

Nasza wicemistrzyni

data dodania: 2012-01-30 10:47:21

Dużym sukcesem dla Zawiercia zakończyły się Mistrzostwa Śląska w Judo. Zawodniczka Klubu Sportów Walki „ARASHI” Aleksandra Grabowska zajęła wysokie 2 miejsce.

Zawierciańska zawodniczka, startując w kategorii do 70 kg, poprawiła swój wynik z ubiegłego roku, gdy zajęła 3 miejsce. Udowodniła tym samym stale rosnącą formę. Ola pokazała się z bardzo dobrej strony, pokonując kilka utalentowanych przeciwniczek. Uległa jedynie reprezentantce gospodarzy – Czarnych Bytom. Wynik ten pozwolił jej zakwalifikować się do Kadry Śląska.

Zawody rozgrywano w siedzibie klubu Czarni Bytom w systemie dwudniowym 21-22 stycznia, w sobotę chłopcy, w niedzielę dziewczęta. W zawodach startowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z całego woj. śląskiego.