środa, 25 Wrzesień 2024,
imieniny obchodzą: Aurelia, Kleofas

Aktualności

A A A

Strona główna / Aktualności / Oferta pracy. Pracownik techniczny Inkubatora NGO

Oferta pracy. Pracownik techniczny Inkubatora NGO

data dodania: 2013-04-10 10:02:42

Centrum Inicjatyw Lokalnych poszukuje pracownika na stanowisko pracownik techniczny Inkubatora NGO.

Główne zadania pracownika:
•    prowadzenie korespondencji Inkubatora NGO,
•    przygotowywanie dokumentacji projektowej,
•    przygotowywanie i opracowywanie materiałów promocyjnych projektu,
•    organizacja szkoleń dla NGO,
•    organizacja treningów Integracyjnych,
•    zlecanie zadań podwykonawcom.

Wymagania:
•    doświadczenie w pracy związanej z realizacją projektów współfinansowanych przez UE,
•    umiejętność obsługi programów użytkowych: edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego,
•    umiejętność samodzielnego redagowania tekstów,
•    umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
•    znajomość funkcjonalności Internetu,
•    skrupulatność i sumienność w działaniu.

Uwagi:  Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na e-mail: abucki@cil.org.pl (w tytule proszę wpisać: praca)

Organizacja zastrzega, iż odpowiadać będzie mailowo tylko na wybrane oferty.

Wydawca:

Centrum Inicjatyw Lokalnych
42-400 Zawiercie, ul. Senatorska 14

Pomóż nam rozwijać serwis:
1%

Podaruj 1% podatku
KRS: 0000215720