Strona główna / Aktualności / Puchar Polski Ju-Jitsu Seniorów

Puchar Polski Ju-Jitsu Seniorów

data dodania: 2010-11-03 12:25:10

Puchar Polski Ju-Jitsu

Dużym sukcesem zakończył się start zawodników "ARASHI" Zawiercie na Pucharze Polski Seniorów Ju-Jitsu, który odbył się 24.10.2010 w Jaworznie.

Zawodnicy w klasyfikacji generalnej zajęli 2 miejsce. Pomimo to, iż większość naszych zawodników jest młodzieżowcami w bardzo dobry sposób zaprezentowali się w walkach ze starszymi od siebie rywalami. Bardzo dobrze wypadł Kamil Merta wygrywając kategorię -77 kg zdobywając pierwsze miejsce, w której zmagał się również Robert Gajecki który uplasował się na 5 pozycji. Karolina Nowak wraz z Michałem Juszczykiem zajęli 1 miejsce w kategorii DUO MIX oraz z Izabelą Kwartnik 1 miejsce w kategorii DUOKOBIET. Monika Łęska zajęła również 1 miejsce w kategorii +70 kg. Michał Mikodawraz z Mariuszem Gorgoń zajęli 2 miejsce, przegrywając jedynie z zawodnikami Kadry Polski. W kategorii DUO MIX Izabela Kwartnik wraz z Mariuszem Gorgoniem zajęli 3 miejsce oraz Piotr Kobyłka, który stanął na najniższym stopniu podium w kategorii wagowej -62 kg. Trenerzy Ryszard Matuszczyk i Damian Paszewski oraz kierownik drużyny Wojciech Bieniek jednogłośnie twierdzą, iż start ten należy uznać za jeden z lepszych i życzymy zawodnikom jeszcze więcej sukcesów.