A A A

Strona główna / Aktualności / Szóstka Mistrzem Śląska

Szóstka Mistrzem Śląska

data dodania: 2011-04-21 13:49:48

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu zwyciężyła w trzech spośród czterech kategorii wiekowych w Mistrzostwach Śląska w Turnieju Gier i Zabaw.

19 kwietnia na hali OSiR przy SP nr 6 w Zawierciu odbyły się Mistrzostwa Śląska w Turnieju Gier i Zabaw. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny, które wcześniej zwyciężyły w półfinałach: SP nr 15 z Raciborza, SP nr 6 z Rudy Śląskiej, SP nr 6 z Zawiercia i SP nr 29 z Chorzowa.

Młodzi zawiercianie wygrali w trzech na cztery kategorie wiekowe. W punktacji łącznej Mistrzem Śląska w Turnieju Gier i Zabaw została Szkoła Podstawowa nr 6 z Zawiercia, wicemistrzem SP nr 15 z Raciborza, III miejsce zajęła SP nr 29 z Chorzowa, a IV miejsce SP nr 6 z Rudy Śląskiej.

Organizatorem zawodów był Śląski Związek Sportowy we współpracy z dyrekcją i nauczycielami WF z SP nr 6 z Zawiercia.