A A A

Strona główna / Aktualności / Trzy brązowe medale w turnieju judo

Trzy brązowe medale w turnieju judo

data dodania: 2013-03-04 09:39:52

W niedzielę 3 marca w Sosnowcu  odbył się międzynarodowy turniej judo. Na starcie stanęło ponad 200 zawodników i zawodniczek ze Śląska oraz Czeskiego Cieszyna.

Zawody odbywały się na sześciu matach tatami. Zawierciański Klub MUSUBI reprezentowali: Kamil Malisz, Piotr Bieńkowski i Paweł Kowalczyk. Dla wszystkich naszych zawodników był to pierwszy start w zawodach rangi międzynarodowej. Kamil Malisz w swoim debiucie wygrał pierwszą walkę przed czasem, lecz kolejne dwie przegrał zajmując 3 miejsce. Nasi pozostali zawodnicy Paweł Kowalczyk i Piotr Bieńkowski w swoich kategoriach wagowych zajęli również trzecie miejsca.

Tak więc, łupem młodych zawierciańskich judoków padły 3 brązowe medale. To kolejny sukces podopiecznych trenera Andrzeja Jabłońskiego.